The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcap71%Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcap14%Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcap14%Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcap0%Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Куин Фебрей
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Изабел Андрюс
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Елена
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Тейлър Момсен
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Катерина
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Саша Клоуд
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Роксан Джеймс
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Корийн Фенел
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_lcapДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Voting_barДаниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

 Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи

Go down 
АвторСъобщение
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи Empty
ПисанеЗаглавие: Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи   Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи EmptyЧет Май 12, 2011 8:00 am

Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи 3333189y Какво мислиш за решението на Илайджа да предаде всички и да спаси Клаус?

Местонахождението на семейството му е нещо, което той цели да разбере от векове, затова това беше едно от най-трудните решения, които някога е вземал. Мисля, че това беше страхотна кулминация на действията му и наистина оправдава действията му. Е, не става въпрос за това дали аз одобрявам или не, но наистина ми хареса да го изиграя, защото да видя чувствителността в мъж, който изглежда недосегаем беше невероятно. Да го видя толкова разкъсан от конфликти беше един от моментите, който направи шоуто специално. Харесва ми, че не се държим така, както хората очакват да се държим.

Като актьор сигурно е хубаво да знаеш, че сега ще има повече истории за разказване, свързани с Илайджа?

Не мисля, че скоро ще приключат историята с Древните, но никога не можеш да говориш и за седмица напред в Дневниците. Ще бъде вълнуващо да видя накъде ще се развият нещата сега. Не знам обаче за този Клаус.

Мислиш ли, че той може би лъже?

О, да. Мисля, че с него вниманието му винаги трябва да е повишено. Клаус е преследвал Илайджа и семейството им от векове, няма причина да му се доверява.

Феновете се чудят дали Илайджа и Клаус ще окажат влияние върху финала?

Да. Само ще кажа, че в този последен епизод има толкова огън и жупел, и апокалиптична енергия. Аз бих насочил вниманието си към хората, които очакват това да спре. Чух много от феновете да казват, че мислят, че нещата ще намалят темпото си тази седмица, защото голямото нещо свърши, но това не е така, както изглежда да е. Ние просто гo започваме наново.

Изглежда, че Елена и Илайджа наистина имат странна връзка – дойде ли й краят, след като той я предаде толкова зле?

Ами, Бог знае, че тя е правила и по-лоши неща, които той не би искал да се случат, но Илайджа продължава да идва при Елена, въпреки, че тя му заби нож. Тези двамата имат интересна връзка. Елена и Илайджа наистина, наистина се примиряват със своята човечност- единия след хиляди години все още се бори с това, защото той има това чувство на състрадателност, въпреки качествата си на убиец. Мисля, че има нещо много наивно за нея, но иключително светско за нейните години. Това е една от причините, поради които аз мисля, че те са привлечени един към друг.

Значи мислиш, че може да има нещо повече във връзката им?

Няма съмнение, че той е запленен от Елена, но не е толкова опростено, колтото трябва с това момиче – просто смятам, че по-очарован от нея като изучаване с потенциал какъв може да бъде човек. Мисля, че ако той оцелее след финала и напусне Мистик Фолс, не смятам че би могъл да стои настрана, защото тя е прекалено голямо чудо за него. В нея има нещо, което го има и в него – не искам да плаша с това и да го очертавам в романтичен контекст, но има духовна връзка, която те споделят и заради това ще му бъде много трудно да не се завърне.

Звучи все едно братята Салваторе може да имат нова вампирска конкуренция за вниманието на Елена следващата година.

Не мисля, че той се нуждае от нещо от нея колкото братята Салваторе – просто смятам, че той може да я гледа вечно. Той почти гледа на нея по начина, по който някой би гледал цвете или красива водна шир. Това очевидно е повече във владение на Джули Плек и Кевин Уилямсън, отколкото мое – те са тези, които знаят дали има някакви романтични чувства в Илайджа, за които Елена е отговорна да се появят, но мисля, че той се наслаждава, на това в което се превръща около нея, въпреки цялата опасност, която това му носи.

Източник[/center]
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
 
Даниел Гилийс: Елена е като чудо за Илайджа, той не може да се отдалечи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джоузеф Морган, Даниел Гилис и Джули Плек говорят за „Древните“
» Джули Плек: Дълбоката загуба е част от Елена
» Елена ще прости ли на Деймън?
» Искате ли Елена да е вампир?
» Спойлери за Деймън и Елена

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Дневниците на вампира .. :: Новини-
Идете на: