The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap71% Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap14% Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap14% Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap0% Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Куин Фебрей
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Изабел Андрюс
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Елена
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Тейлър Момсен
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Катерина
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Саша Клоуд
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Роксан Джеймс
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Корийн Фенел
 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_lcap Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Voting_bar Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

  Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън

Go down 
АвторСъобщение
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън    Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън EmptyЧет Май 05, 2011 7:38 am

 Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън 3305842o
Каква е тъжната истина за телевизията. Не виждаме всичко от нея. За всеки епизод има тонове допълнително заснети кадри, които никога не излизат след редактирането.
Всъщност продуцентите са пропуснали доста хубав момент миналата седмица: “трогателна“ сцена между Анди Стар и Деймън от епизода „The Last Day“, според Даун Оливиери.
Актрисата изразява разочарованието си за емоционалния момент в twitter:
„Да, тази последна сцена беше хубава, но изрязаха най-красивия моменти от нея накрая… бях малко разочарована, но така стоят нещата…“
Тя добавя: “ Не изрязаха сцена, а момент в самия край… когато Деймън идва при мен, хваща лицето ми, за да ми въздейства и аз го поглеждам мислейки си с надежда, че е решил „да ми позволи да остана“, но когато разбирам, че отново ще ми въздейства добивам изражение с умолителен поглед да спре… огорчен, той придърпва главата ми и през парещите ми безсилни сълзи, той ми въздейства…., оставяйки Анди отново в безсъзнание… красива трогателна борба, която никога не стигна то екран. Нейният последен опит… Толкова тъжно… има такива моменти, които… са от значение.“


Източник
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
 
Информация за изрязана сцена с Анди Стар и Деймън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Дневниците на вампира .. :: Новини-
Идете на: