The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcap71%Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcap14%Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcap14%Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcap0%Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Куин Фебрей
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Изабел Андрюс
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Елена
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Тейлър Момсен
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Катерина
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Саша Клоуд
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Роксан Джеймс
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Корийн Фенел
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_lcapСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Voting_barСара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

 Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс

Go down 
АвторСъобщение
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс Empty
ПисанеЗаглавие: Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс   Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс EmptyПет Май 06, 2011 7:55 pm

Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс 3311066pКак си?

Знаеш, добре съм.

Всички ние сме много тъжни! Сигурна съм, че си видяла невероятната реакция от феновете в twitter. Джена беше водеща тема.

Бях толкова озадачена от миналата нощ. Честно, не очаквах такъв голям отклик. Предполагам, че реалистично, когато един постоянен герой умре, ще има голяма реакция, но не бях очаквала толкова много. В момента съм в канада, така че имам чувството, че съм се върнала с една стъпка назад. Но след като епизода е излъчен и зрителите са го видели, това те връща обратно в семейството на „Дневниците на вампира“. Беше толкова неочаквано. Просто си седях тук с тъпа усмивка на лицето. Голяма част от сърцето ми е изпълнено с тези съобщения от феновете. Невероятно е.

Не си разбрала, че героинята ти ще умре от сценария, нали? Имаше ли среща с продуцентите?

Разбрах преди да получа сценария. Беше труден разговор. Джули Плек беше много мила и ми обясни, че героинята е означавала много за тях и един вид е тръгнала от там. Не беше дълго, тя просто беше мнгого откровенна с мен и общо взето беше това. Мисля, нещата в „Дневниците“, се случват така, защото нещата се променят много бързо и има различни сюжетни обрати. Всички бяхме наясно в началото, че няма никакви гаранции.

Както вървят последните епизоди, този беше доста добър. Ти вършиш много неща през тези 42 минути. Беше ли доволна, че имаш възможност да направиш всички забавни неща с вампирското ухапване, преди да си заминеш?

Да, абсолютно. Беше един забавен последен епизод, зашото е забавно да правиш всичко това, но за мен беше предизвикателство. Наистина се опитвах за изясня философията на героинята на Джена, цялото й държание и същност в историята. Наистина исках да покажа най-добрия край, който можех. Заснемхме моментите между нея и Елена, които бяха свързани с пилотния епизод. Това е първият път, когато наистина виждаме между да се води разговор, както никога преди.

Когато се превръщаш във вампир всичко е засилено, след това идва и физическата част. Да се трансформирам, да пия кръв, да премина през всичко това за да разбера какво значи да си вампир, да имам тези моменти с Елена, да гледам как изтръгват сърцето на жена пред очите и, да реша какво ще е последното ми действие. Вместо да избяга, Джена разбира, че ако може да убие Грета жертвоприношението няма да се случи и Елена няма да се превърне във вампир. Сърцето, мозъкът и другите органи на Джена работят както никога. Много исках да обединя всичко това за да е цялостна историята.

Сигурна съм, че ти е било трудно да напуснеш Атланта след като приключи сезона.

Да. Всъщност ще трябва да се върна. Живеех там 2 години и прекосих страната с автомобила си за да си намеря апартамент във Ванкувър, затова трябва да се върна и да разреша всичко. За мен продуцентите, сценаристите, актьорите и екипа значат много. Беше ми много трудно, но очаквам с нетърпение да видя какво следва за мен сега.

Мислиш ли, че можем да видим Джена в ретроспекция, сън или нещо подобно?

Знам, че в това шоу винаги има такава възможност, виждали сме го и преди да се случва. Все още не сме говорили за това. На този етап наистина не знам. Мисля, че трябва да задействам нещата след погребението, където си казахме довиждане.

Сега ще живееш във Ванкувър ли? Няма ли да отидеш в Холивуд?

Не. Надявам се някога да отида в Ел Ей, но това е домът ми. В момента ходя на прослушвания. Домът за мен е мястото, където съм в момента, а това в момента е Ванкувър. Работя по няколко различни неща: в края на месеца ще снимам кратък филм и много се вълнувам, защото е стилистичен филм и обичам жанра.

Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
 
Сара Канинг казва сбогом на Джена Съмърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Дневниците на вампира .. :: Новини-
Идете на: