The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcap71%Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcap14%Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcap14%Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcap0%Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Куин Фебрей
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Изабел Андрюс
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Елена
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Тейлър Момсен
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Катерина
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Саша Клоуд
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Роксан Джеймс
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Корийн Фенел
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_lcapДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Voting_barДжоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

 Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals

Go down 
АвторСъобщение
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals Empty
ПисанеЗаглавие: Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals   Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals EmptyВто Май 10, 2011 7:31 am

Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals 3326112s
Как започна с „Дневниците на вампира“? Специално с американска телевизия ли искаше да се занимаваш?
Да, така беше. Живея в Лос Анджелис от около две години. Първата ни година тук, просто снимах филми и обикновени гостуващи роли. Направих няколко филма, но наистина започнах да усещам, към края на миналата година, че искам да се развия в американската телевизия, по-специално, защото можеш да развиваш герой по-дълго време, а можеш да осъществиш и връзка с публиката. Наистина израстваш и се развиваш с героя, а това е нещо, което е удивително за мен – вероятността да играеш такава роля дълго време. Така че, когато тази роля се появи, не беше само защото е в американска телевизия, а също и заради жанра, на който съм голям фен. Сега вампирите са жанр. Беше много вълнуващо поради рецица причини.
Имаше ли моменти, когато осъзна колко голяма част от историята е този герой? Когато подписа да играеш герой, който сериозно е изграждан през сезона, беше ли по-забавно като за актьор или изискващо нерви, за да бъде изпълнено?
Със сигурност къса нерви и е плашещо. Имам усещането, че това е огромна платформа, от която да тръгна, ако направя каквото искам, ще е чудесно, голямо събитие и много вълнуващо. Но също така я има и възможността да падна по лице пред всички. Не искаш хората да казват „Е, това беше разочарование.“ Бях наясно с това, не когато разбрах за първи път за ролята, а когато започнах проучването й. Търсих онлайна, за да видя дали Клаус присъства в книгите, които не бях чел тогава, и открих множество страници за „Кой ще играе Клаус?“ и всичко подобно. А след това, гледах втория сезон на „Дневниците на вампира“ от 6-ти епизод започнаха да го споменават няколко пъти в епизод, така че имаше огромно изграждане и елемент на натиск в изиграването на ролята.
Как виждаш Клаус, като например каква личност е? Какво мислиш, че го прави най-големият и опасен злодей, който някога е присъствал в Мистик Фолс?
Първо, аз го виждам като социопат. Имам усещането при него няма граница между доброто и злото. Той прави каквото си поиска. Това е ужасяващото в него. Той просто изпълнява желанията и нуждите си. Той е най-ужасяващия герой, който някога е едвал в Мистик Фолс, защото със сигурност от видяното до сега и от това, което ще видим, няма момент, в който да си казваш: „О, в крайна сметка не е чак толкова лош“. Той постоянно засилва играта и покачва залозите. Точно когато имаш усещането, че не може да стане по-страховит и си казваш: „Добре, това трябва да е последното ужасно нещо, което прави“, то става по-зле. Елементът на изненадата и небрежното удоволствие, с което той преминава това пътуване, го правят много опасен.
Какво е да се работи с тези актьори? По-забавно ли е да се мразите един друг на екран, когато сте наистина като актьорите, с които работите?
Първо, да играеш злодей, по мое мнение, е много по-забавно. Казваш много повече. Обикновено има опорен образ, който е герой, в допълнение на драмата. Вианги съм имал невероятен интерес към злодеите, които са много по-забавни за изиграване. Винаги е по-инригуващо, когато правиш неща с някой, когото харсваш, защото си много по-отворен да предлагаш неща. Също така е забавно. Все едно си стоиш с другарите си и се шегувате, или се вълнувате и се обиждате един друг игриво, но се забавлявате с това. Ако работиш с някой, с който се разбираш и се предполага да го мразиш на екрана, тогава ти се предлага това игриво предизвикателство, когато се опитвате да вземете преднина един над друг и това е наистина интересно. Понякога може да се превърне в игра на тенис. Колкото по-силно удряш топката, толкова по-силно тя се връща към теб. Просто се опитвате постоянно да се измамите един друг и това е много забавно.
Какво според теб мисли Клаус за братята Салваторе? Дали мисли, че единият е по-голяма пречка от другия?
Може би. За Деймън смята, че е неконтролируем и опасен. Тези момчета са на около 160 години, а той е на около 10 пъти повече от тях. В най-лошия случай са му неприятни. Не смятам, че той вижда който и да е от двамата като сериозна заплаха. Стефан е по-предсказуемия за него, защото е влюбен в Елена по един благороден начин. Той може да предскаже какво ще направи Стефан и може да го манипулира. Деймън е малко по-труден, защото е непоследователен. Не изглежда да цени особено собствения си живот, затова той се обръща и казва „Убих вещицата ти, можеш да ме убиеш ако желаеш,” и чака да види какво ще се случи. Това може би е малко по-дразнещо за Клаус и определено му оказва повече влияние. Деймън определено се изправя срещу него и Клаус е впечатлен. Мисля, че също така и Катрин е впечатлена.
Какво би искал да видиш, че ще прави или разследва Клаус в сезон 3?
Бих се радвал да се върнем в миналото и да видим как Клаус се е превърнал. Ще бъде много интересно. Мисля, че е нужно на един етап да се върнем назад и да разберем как Древните са станали вампир и как проклятието е направено на Клаус, как върколашката му страна е оставена заключена. Бих искал да проуча това. Икайджа говореше за това как моят втори баща е разбрал за аферата на майка ни, избил баща ми върколак и цялото му семейство и така е предизвикал война между видовете. Мисля, че би било много интересно да го разучим, да разберем каква е била реакцията на Клаус и как са се променили отношенията между него и втория му баща. Бих бил щастлив да се върнем назад и да видим всички задно, като семейство, когато всичко това е започнало.
Когато играеш вампир винаги ли трябва да си съсредоточен върху човешката страна на героя, за да е по-истинско за зрителите и за теб? Ретроспекциите помагат ли ти да влезеш в образ?
Ретроспекциите помагат неимоверно. Поне за мен. Дадоха ми част от предисторията, преди да пристигна в Мистик Фолс, така че не само разбрах за миналото, но го и изживях. Определено ми помогна. И да, определено играя повече човешката страна. Никога не искаш да играеш прекалено вампирясял и крайно зъл, затова търсиш емоции или черти на характера, с които можеш да свържеш себе си. Режисьорите и продуцентите винаги ни окуражават да бъдем възможно най-естествени и реални, да играем в реалността. Това е начин да подчертаем поведението на Клаус и да го направим по-влиятелен.
Какво беше изживяването да работиш над „Immortals” и кого играеш в този филм?
Определено ми хареса да снимам “Immortals.” Героят ми е много различен от Клаус. Клаус е на върха на хранителната верига в Мистк Фолс. Той е човекът с най-висок статус. Героят ми в “Immortals” е с най-нисък статус. Играя Лизандър, който става предател на собствената си раса. Зарязвам народа си и се присъединявам към крал Хиперион, който се играе от Мики Рурк, който събира армията си от войни на Бога. Отивам там, но не всичко е каквото очаквам и се оказвам принуден да остана, няма как да се махна. Третират ме ужасно, защото съм предал народа си и той не мисли, че заслужавам доверието му. Най-накрая се оказвам в нито един от двата свята, не заслужавам уважението на никой. Напълно различно преживяване е.
Как се работи с Мики Рурк?
Обичах да работя с него. Страхотно луд е. Толкова великодушен актьор е. Просто е фантастичен. Никога не знаеш какво ще се случи докато сте на снимачната площадка. Толкова се вълнувам да видя филма. Тарсем Синг беше страхотен режисьор.
Има ли типове роли или жанрове, които би искал да пробваш, но все още не си имал този шанс?
Харесвам „Живите мъртви.” Огромен фен съм на шоуто. Харесвам и „Dawn of the Dead”, „28 Days Later” и „28 Weeks Later”. Бих искал да участвам във филм, който показва провалите в обществото или малка група оцеляващи в свят, който се срутва.

Източник

Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
 
Джоузеф Морган говори за Клаус в сезон 3 и Immortals
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Честит рожден ден, Джоузеф Морган !
» Джоузеф Морган туитва снимка
» Джоузеф Морган, Даниел Гилис и Джули Плек говорят за „Древните“
» Нина Добрев говори за еп. 21 „The Sun Also Rises“
» Кат Греъм говори за Бони, а Стивън МакКуин за Джеръми

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Дневниците на вампира .. :: Новини-
Идете на: