The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcap71%Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcap14%Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcap14%Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcap0%Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Куин Фебрей
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Изабел Андрюс
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Елена
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Тейлър Момсен
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Катерина
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Саша Клоуд
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Роксан Джеймс
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Корийн Фенел
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_lcapНина Добрев: Финалът променя животите на всички Voting_barНина Добрев: Финалът променя животите на всички Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

 Нина Добрев: Финалът променя животите на всички

Go down 
АвторСъобщение
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Нина Добрев: Финалът променя животите на всички Empty
ПисанеЗаглавие: Нина Добрев: Финалът променя животите на всички   Нина Добрев: Финалът променя животите на всички EmptyСря Май 11, 2011 7:53 am

Нина Добрев: Финалът променя животите на всички 3270518o
Поздравления за невероятния сезон. Бих си представил, че като актриса това много те вълнува творчески.

Абсолютно. Особено след като всеки божи ден е различен и никога не знам какво да очаквам. Никога не се намирам в удобна зона, защото между двете героини, винаги съм на пръсти и трябва да правя различни неща и да вдъхвам живот на тези различни хора, да ги правя интересни, тъжни, да имат слоеве. Това е интересна тема, която да бъде разгледана.

И в някои случаи, многото версии на един герои, като Катрин преди да стане вампир, която видяхме в „Klaus”

Има доста подготова за всяка от версиите на Катрин, които сме виждали: бременната Катрин, уязвима със семейството си; тази преди Клаус; след Клаус; кучката вампир. Има толкова мнго различни нейни версии, откачено е.

Имаш ли любимо въплащение на Катрин?

Ще кажа, че Катрин като цяло е по-забавна от Елена, защото тя не се държи както мен през обикновените дни – аз не хапя, не нападам, и не съм лоша всеки ден. Дори когато се държа зле, не го правя наистина. Катрин е напълно лоша.

Освен това Елена има доста тежък материал, който трябва да се изиграе в епизодите, които водят до жертвоприношението на Клаус. Това трябва доста да те е изтощило.

Да. Така беше. Особено със смъртта на Джена. Тя беше член на семейството, една от първите.Е, не като Древните в сериала, но беше там от началото. Да трябва да видя как още един от членовете на семейството ни си отива, беше тъжно и трудно. Но не беше само тя – толкова много хора умряха и умират, залозите са наистина вдигнати. Елена и аз трябваше да плачем и да отидем на много наистина лоши места умствено за тези сцени. Любопитно ми е, като част от публиката – как беше този епизод със жертвоприношението? Беше ли усетена смъртта на Джена голяма, епична и плашеща?

Сериозно? Плаках на дивана си, когато тя умря.

Специално за нея или за всички като цяло?

Беше свързано с Джена. За мен, имам чувството, че смъртта на Джена е най-съкрушителното нещо, което се е случвало в сериала ти за две години. Когато Вики умря, бше толкова тъжно, но я познавахме само от половин сезон, така че не бяхме толкова вникнали в нея като личност. Не нараняваше само това, че я гледаш как умира, а защото знаеш колко зле се е чувствала Елена, заради ролята която има в това.

Уау. Това е невероятно. Цитирай себе си [Смее се]. Честно казано, точно това целяхме. Толкова се радвам, че се е изяснило, защото през последните три седмици пътувам, така че не съм гледала епизодите.

Сигурни сме, че феновете ще се съгласят с нас. И очевидно смъртта на Джена ще бъде доста тежка за Елена и през тази седмица.

О да, ще и тежи. Трудно е да продължи след това, въпреки че трябва да се опита и да гледа напред. Елена сякаш се връща към старите си навици. Още един член на семейството е починал и тя отново трябва да се стегне, да сложи фалшивата си усмивка за да продължи. Оцеляват само силните.

Нормално епизодът от миналата седмица би бил финал, но тазседмичния епизод е не по-малко екстремен, но с по-малко действие.

Вярно е. Финалът е много различен, миналата година имаше обрати, каквито никой не очаква. Тази година е много по-драматичен и по-напрегнат, дава ни да разберем колко е трудно това, което се случва. Помня как се чувствах, докато гледах миналата година. Бях направо изумена и същевременно – съсредоточена. Все още не съм гледала финала на сезон 2, не знам каква ще е реакцията ми, но ние сме „Дневниците на вампира,” знаете, че ще е лудо.

Финалът ще предвиди ли събитията в сезон 3, както последният епизод от сезон 1 предвиди събитията в сезон 2?

Прави го. Не е само един, поне два или три обрата в събитията, които променят животите на героите и никой не ги очаква. Животът на Джерами е нагоре с краката и е почти объркващ, скоро ще видите защо. Но определено историите, които ще видим в сезон 3 започват сега.

В същия ред на мисли, какво би искала да видиш за Елена в сезон 3?

Да съм напълно честна, бих искала да се усмихва повече. Знам, че Дневниците са напрегнат и драматичен сериал, че хората умират, не знам обаче защо всички винаги трябва да умират около Елена. Защо тя трябва винаги да е свидетел или да е повлияна от това. Трябва да се поразвесели, защото се превръща в постоянно плачещ герой, това я прави слаба. Трябва отново да има истински живот, защото сега е заобиколена от хаос. Трябва да има светлина в края на тунела. Трябва отново да чувства, отново да има отношения с хората. Всички в живота и страдаха толкова много, и това се превърна в един цикъл, напълно противоположен на обикновения и живот.

Смятам, че същото може да се каже и за теб. Вълнуваш ли се да се отдръпнеш от Дневниците за малко и да играеш нов герой в „The Perks of Being A Wallflower?“

Да, въпреки че ролята ми в този филм не е никак голяма е много хубаво да си в различна обстановка. Това е като да ходиш на почивка на един и същи плаж за 15 години. Все някога ще искаш да си на друго място. Очаквам с нетърпение да се откъсна, да си взема кратка почивка и да нямам цяло шоу на раменете си.

Да играеш само една героиня?

Ето за това говоря! (смее се) Също така смятам, че можеш да изгубиш перспективата си и да затънеш в рутина ако правиш едно и също нещо отново и отново. Особено след като навлизаме в сезон 3. Това е доста дълго време, така че за мен това е връщане в реалността. И честно казано, наистина съм много нервна относно филма, но в добрия смисъл. Хубаво е да имам пеперуди в стомаха отново. Да бъда в различна обстановка, да изляза от комфорта, който си създадох. Но не ме разбирайте погрешно, ще бъда също толкова развълнувана да се върна обратно в многото си роли в „Дневниците на вампира.”

Източник
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
 
Нина Добрев: Финалът променя животите на всички
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нина Добрев: Финалът на Дневниците ще е за самите герои, няма да очаквате завръзката
» Нина Добрев в KTLA
» Интервю с Нина Добрев за AP
» Интервю на Нина Добрев за EVA
» Нина Добрев конкурира Крус и Джоли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Дневниците на вампира .. :: Новини-
Идете на: