The Vampire Diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries RPG forum

Най-новия РПГ форум на The Vampire Diaries!!!
 
ИндекспорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Надгробната плоча 3672226e
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» improve pagerank backlinks service
Надгробната плоча EmptyСъб Юли 30, 2011 5:31 pm by Гост

» Банери за форума!
Надгробната плоча EmptyЧет Юли 07, 2011 5:22 am by Изабел Андрюс

» Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Надгробната плоча EmptyЧет Юни 30, 2011 8:31 am by Тейлър Момсен

» Плажът в Мистик Фолс
Надгробната плоча EmptyНед Юни 19, 2011 5:34 am by Изабел Андрюс

»  Търся си другарче за РП
Надгробната плоча EmptyНед Юни 12, 2011 5:59 am by Изабел Андрюс

» Да преброим до 100 000
Надгробната плоча EmptyНед Юни 12, 2011 5:56 am by Изабел Андрюс

» Създаване на вампир
Надгробната плоча EmptyСъб Юни 11, 2011 7:29 am by Натали Хоуп

» Видео от червения килим на MTV Movie Awards с Нина Добрев
Надгробната плоча EmptyНед Юни 05, 2011 11:54 pm by Натали Хоуп

» Дневниците с 11 награди от сп. EW
Надгробната плоча EmptyНед Юни 05, 2011 11:35 pm by Натали Хоуп

Poll
Кой е любимият ви Делена момент от 22x2 "As I Lay Dying"?
Елена целува Деймън,когато той е ухапан от върколак и умира.
Надгробната плоча Vote_lcap71%Надгробната плоча Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Елена казва на Деймън , че го харесва сега.
Надгробната плоча Vote_lcap14%Надгробната плоча Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Деймън иска прошката на Елена преди да е умрял.
Надгробната плоча Vote_lcap14%Надгробната плоча Vote_rcap
 14% [ 1 ]
Елена лежи в леглото с Деймън и плаче когато той е ухапан от върколак.
Надгробната плоча Vote_lcap0%Надгробната плоча Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
Top posters
Натали Хоуп
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Куин Фебрей
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Изабел Андрюс
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Елена
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Тейлър Момсен
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Катерина
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Саша Клоуд
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Еванджелин Карпов
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Роксан Джеймс
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Корийн Фенел
Надгробната плоча Vote_lcapНадгробната плоча Voting_barНадгробната плоча Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Вто Окт 26, 2021 9:29 pm

 

 Надгробната плоча

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Тейлър Момсен
Admin
Admin
Тейлър Момсен


Брой мнения : 19
Join date : 24.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Фев 12, 2011 6:40 am

Това е най-голяма надгробна плоча в цялото гробище
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyЧет Апр 21, 2011 9:32 am

Бе минал само ден откакто се преместик в Мистик Фолс.Още нямах жилище.Само дрехи и пари,но това не ме правеше щастлива.Не бях дошла в този град,защото имаше нещо специялно .. е всъщност имаше.. това бе родния град на Кристофър.Исках да потърся информация за него,но не исках да го призная пред себе си.Знаех че на гробището би трябвало да има негова надгробна плоча,която родителите му са били поставили.Колкото и странно да бе исках да отида там.Дълго време се скитах и след като минах луксозния и поддържан парцел се озовах на западналия и буренясал.. там бяха старите гробове.Дълго време се оглеждах,търсих,предполгах.Как можех да разбера кой е.И тогава един ми направи впечатление.Не виждах лицевата част,но на гърба имаше звезда,същата като тази която Крис носеше като висулка.Знаех че това е неговия "гроб".Озовах се там за секунда.Стъпках високата трева и клекнах пред плочата.Беше толкова прашлясала.Изтрих праха с ръка и тогава го видях .. или по-точно снимката му.Бе все така хубав за мен.. прекрасен.Любовта ми все още бе така силна.Та той бе единствения мъж с който съм имала сериозна връзка.Тревата ме дразнеше,затова реших че е време да пооправя това място.Заслужаваше го.Макар там вътре да не бе той наистина.Само с мисъл изпеплихцялата трева,която ме дразнеше.Сега изглеждаше като добре поддържана.Видях една стара ръждясала чешма и мъркуч до нея.Личеше си че е забравена от Бога.Отидох там и доста усилия успях да развъртя кранчето.Отначало тръгна мръсна вода,но после се избистри.Сложих единия край на маркуча в кранчето на чешмата и държеейки го отидох пак до гроба.Измих плочата и полях тревата.Реших че ще е хубаво ,ако засъдя малко цветя.Е, май беше решено.. щях да се застоя.. исках да се погрижда за това.. чувствах се длъжна.. той умря заради мен..Реших че първо трябва да си намеря жилище и после да съдя цветя.Върнах маркуча и се запътих отново към града.Не знаех дали постъпвам добре .. започвах да се чудя дали това ще ме облекчи или само ще ми припони болезнените спомени .. но вече бях решила ..
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyЧет Апр 21, 2011 9:54 pm

Днес не бях в настроение да се преструвам! Имах желанието да избягам от всичко и всички...Реших да отида на гробищата. Мразех това място, но там винаги можех да остана сама с мислите си. Времето беше тъй хубаво. Не валеше сняг..."Защо???". Качих се в колата и потеглих по един черен път. Паркирах по-далеч и се запътих към старата част на гробищата. Там надгробните плочи не бяха чистени от години...Не бяха посещавани дълго време, а може би даже никога. Докато оглеждах с безизразен поглед наоколо, съзрях една плоча. Тя не бе покрита с високата трева, стърчаща навсякъде в старата част. Не беше и окаляна. Приближих се. Личеше си, че скоро плочата е била измита с вода. Видях старата чешма...и маркуча. Загледах се в мократа плоча. Не познавах човека, но сякаш като докоснах плочата, силна вълна от различни емоции премина през мен. Отдръпнах се уплашена. Не знаех какво се е случило. Изведнъж забелязах, че уплахата ми е активирала дарбата ми, без да знам. От нищото започна да вали сняг. Затворих очи и после мигновенно ги отворих и ги насочих към небето. Съсредоточих цялата си сила. След секунди всичко спря. Снегът престана да се сипе. Нямаше и следа от това да е ставало нещо. Въздъхнах дълбоко и се отдръпнах още повече от плочата. Нямах желание пак да я докосвам. Тя ми причиняваше нещо... Седнах до едно дърво и просто затворих очи. Уплашена, уморена от преструвките, аз имах нужда просто да затворя очи!
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyЧет Апр 21, 2011 11:31 pm

Цял ден се скитах из града,търсейки къщи за продан.Парите не бяха от значение.Намерих една доста хубава "къщурка" и я купих.Изкъпях се и се преоблякох.Отидох до цветарския магазин и купих всичко необходимо за "гроба" на Кристофър.След това се запътих натам.Още с стъпването ми в стария парцел,усетих чужда миризма.Беше странна... и как няма да е като не беше на човек.Огледах се.Не видях никого затова реших че е бил тук преди.Новината за това че има и други вампири тук не ме стресна просто защото знаех за Кристофър.Явно отдавна се бяха засели по тези места.Отидох до неговата плоча и клекнах.Обичах да го съзерцавам на времето.След,което отново докоснах плочата.Нещо стана,само с допира си разбрах че вампирът е бил точно тук.При неговата плоча.Сега вече се заинтригувах,но по-скоро неприятно.Поогледах се още малко и видях до едно дърво доста по-навътре някакво момиче.Дали пък това не беше вампирът,който търсех.Реших че ще се разкрия.Ако беше човек лесно щях да я накарам да забрави,ако ли пък беше вампир просто щях да го подпаля.МНого малко дарби се противопоставяха на моята.Трябваше да са свързани с водата,а те и тази като моята са много рядки и старинни.За две секунди бях пред съществото.Вече знаех че е вампир.В момента,в който застанах пред нея тя отвори спокой очи.

- Здравей! *казах леко присмехулно и повдигна една вежда*
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyЧет Апр 21, 2011 11:48 pm

-Здравей! *погледнах я, без да изразявам никаква заинтересованост*
Няколко секунди очите ми бяха насочени към нейните. Но после отклоних поглед и отново затворих очи. Не ме беше страх от непознатия вампир! Изведнъж усетих пареща вълна да преминава през тялото ми. Изтръпнах.
Отворих сините си очи и я погледнах, вече с виден интерес. Тя не бе помръднала. Зад нея отново съзрях изчистената стара плоча. Незнам как, но я свързах с вампира, стоящ пред мен. Бавно се изправих и заобиколих съществото. Отидох до плочата. Тогава се обърнах към момичето.
-Познаваше ли го?
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyПет Апр 22, 2011 7:16 am

Засмях се наум.Дали го познавах?Той бе вероятно любовта на живота ми.Той ме спаси.
-Да .. преди много време.Беше вампир!
-И има гроб?
-Да, майка му и баща му са поставили плочата за да има къде да го оплакват.Общо взето той ме спаси след като ме нападна вампир.Опитваше се да ме научи как да живее и ме обичаше.Но... аз направих глупост и той плати за нея.*без да се усетя бях седнала на тревата с насълзени очи* Върнах се заради него исках да потъррся информация.*въздъхна* Дори не знам защо ти го казвам.Аз съм Роксан между другото.*подадох й ръка това означаваше че имам добри намерения.Попринцип не бих развяла белия флаг,ако спомените в главата ми в този момент не бяха твърде болезнени.*А, ти? Ще ми кажеш ли името си?
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 23, 2011 12:55 am

-Изабел. Приятно ми е. *здрависахме се*. Не бях много сигурна в това, което правех, защото може би вампира имаше задни мисли. Все пак щях да си имам едно наум...
Неусетно, размишлявайки, една сълза се стече от окото ми. Сълзата се превърна в ледена капка, която при падането на тревата се строши. Замислих се над думите, казани от Роксан. Натъжиха ме. Седнах до нея.
-Знам какво ти е!...*още една сълза се стече бавно*
Предпазливо хванах Роксан за ръката и я стиснах. Усетих някакво равновесие между нас. Някакво изравняване на силите...
Преглътнах и продължих:
-Моят създател. Той притежава сърцето ми. Той ме спаси, дори и по този начин. Не знам дори името му. Виждала съм го само веднъж, но и това ми бе достатъчно. Обичам го!!! И го търся с векове...Дори и да знам, че може да е мъртъв, аз все още имам малка надежда..че ще го видя отново..И ще сме заедно! *сведох глава и сълзите продължиха да падат като ледени капчици на зелената трева...*
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 23, 2011 1:08 am

Както се казваше.. винаги трябва да има баланс.С докосването на Изабел аз усетих този баланс,който от много време насам не бях.Беше хубаво.Забелязах че сълзите й се превръщаха в ледени капки.Тогава се досетих каква е дарбата й .. кирокинеза.Спомням си че Кристофър ми бе разказвал за дарби като моята и тази на Изабел.Бяха много рядки и датирата сред вампирите като едни от първите дарби,но както при хората така и при нас имало закони вампирите трябвало да се прикриват,а те вместо това започнали да използват силите си все повече.Постепенно с вековете ставали все по-рядки и по-рядки.Почти не се срещали такива вампири.И ето защо.. вярвам и двете усетихме баланса.Аз владея огъня .. а тя леда.Понякога дори и да исках да се контролирам не можех.. а ако тя бе наблизо нямаше да има проблем.След това чух историята й.
-Съжалявам.. не знам какво друго да кажа*подсмихнах се леко*
-Знам.. но и знам че ме разбираш!
-Почувства го нали?Баланса?
-*въздъхна* Да!
-*усмихнах се* Тук ли живееш?Аз се преместих наскоро..
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 23, 2011 2:39 am

Минаха няколко минути докато се усетя каква е силата й! Нищо не можеше да предизвика такъв баланс...освен съчетанието на двете древни сили.
-Добре дошла в града! *и се усмихнах леко* Аз живея тук от доста време. Но къщата ми е навътре в гората. Предпочитам да не съм в центъра на нещата. Дори и в училище да съм... *погледнах Роксан и ми стана леко неловко* Между другото, записа ли се в училището? Мога да те разведа ако желаеш... А намери ли си жилище??? *желаех да бъда учтива с Роксан, но се боях че задавам много въпроси и я обърквах, затова млъкнах*
Все пак страхът от това "приятелство" бе отминал. Чувствах се по-спокойно около нея. Особено като знаех за силата й...и узнах историята й.
Пък и имах нужда от човек, който ме разбира. Пред който да не нося маска...
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 23, 2011 6:04 am

Ами както разбра .. нова съм.Намерих се едно жилище,което може би ще наема под наем,но честно казано май предпочитам друго място не знам.Колкото за училище .. не не съм се записала още.. Честно казано не знам дали мога да понеса още една гимназия *засмях се*.. ии да би било супер,ако можеш да ме разведеш!*светнаха ми очите* Откъде започваме? *засмях се и плеснах с ръце*
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 23, 2011 9:24 am

-Радвам се!!! *усмихнах се широко* Честно за мен няма значение откъде ще почнем. Градът е малък, но има доста места за посещаване. Предложи нещо... Може да отидем в парка, в бара, в салона за красота....Просто да не изброявам. *засмях се* Реши ти!
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Апр 24, 2011 7:18 am

Но пък ако желаеш...може да отидем на ледената пързалка? Там ми е едно от любимите места. Предполагам, че знаеш защо... *подсмихнах се лукаво*
Върнете се в началото Go down
Роксан Джеймс

Роксан Джеймс


Брой мнения : 11
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyПет Апр 29, 2011 9:32 am

-Дам.. само че има един малък проблем,ако нещо ме разстрои едва ли ще остане много от пързалката!*двете се засмяхме*
-Спокойно.. *бутна ме леко с рамо* нали аз съм с теб!
-Ами тогава какво ще кажеш да ме заведеш в някой хубав магазин защото имам нужда от нови дрехи за училище после да хапнем нещо .. ноо в някой ресторант *изгледах я леко иронично* и после да отидем на пързалката?
Върнете се в началото Go down
Изабел Андрюс
Вампир
Вампир
Изабел Андрюс


Брой мнения : 60
Join date : 20.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Апр 30, 2011 9:24 am

*усмихнах се доволна от отговора*
-Идеално! Хайде към мола....
*и я дръпнах леко*
Двете добре се разбирахме, пък и вече настроението ни се бе оправило. Имах нужда да се разведря и да се почувствам в свои води. Може би това приятелство бе началото на нещо страхотно. А мола е супер старт!!!
Върнете се в началото Go down
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Май 07, 2011 10:24 pm

Тръгнах от къщи в 23:59 и в 00:00 вече бях стигнала на гробищата. Огледах се наоколо, обърнах се към храстите и я усетих.
- Здравей, Кат. - казах и се усмихнах.
След няколко секунди тя се показа от храстите и също се усмихна.
- Как върви? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Май 07, 2011 10:56 pm

Аз зъкаснях с около 2минути,а Куин вече беше там.
-Здравей Куин
-Добре.
Огледах се.
-Е ,откъде започваме?
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyСъб Май 07, 2011 11:01 pm

- О, ами чакай да се концентрирам. - казах и затворих очи.
Да, както предположих, веднага усетих магнитните сили. Отворих очи и казах:
- Мисля, че оттам. - след което посочих надгробната плоча.
- Нещо все едно ме вика там. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 3:33 am

Куин се концентрира и тръгнахме към посоченото място.
-Да вървим.
Изведнъж и аз почувствах нещо ,но много слабо.
-Какво предполагаш ,че е?
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 4:22 am

- Ами нямам представа.
Дали беше така..
- Но със сигурност ме тегли.. все едно има нещо отдолу. Искаш ли да проверим?
Посочих към плочата и тръгнах към нея. Когато стигнах там леко я повдигнах, усетих силен вятър и я пуснах.
- Усетих вятър. - казах уплашено.
Върнете се в началото Go down
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 4:36 am

-Искаш ли да проверим?-попита Куин.
Усмихнах се лукаво.
-Нали заатова сме дошли.
-Мисля че и аз го усетих,но не толкова силно.
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 6:07 am

- Е, и аз не чак толкова силно, но все пак го усетих.
Погледнах намръщено плочата и пак я повдигнах, но този път когато усетих вятъра не я пуснах.
- Е, какво мислиш? - попитах.
Подуших въздуха. Мърша!
- Ужас! Нещо е умряло и смърди ужасно! - изкрещтях и пуснах плочата.
Върнете се в началото Go down
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 6:23 am

Куин изпищя и изпусна плочата.
-Шшш-т -сложих пръста на устните си и изсъсках.
Погледнах я строго.
-Нилой не трябва да ни чува.Е ,а сега какво ще правим с това?
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 6:44 am

- Как какво? - погледнах я строго.
- Слизаме долу. - прошепнах.
Погледнах я с кучешки очички и започнах да повтарям като малко дете:
- Моля те, моля те, моля те!
Тя ме погледна и се засмя.
- Нищо смешно няма. - казах, но и аз се засмях.
- Е, слизаме ли? - попитах
Върнете се в началото Go down
Натали Хоуп
Admin
Admin
Натали Хоуп


Брой мнения : 327
Местожителство : Мистик Фолс
Join date : 23.01.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 7:07 am

-Естествено!
Скочих долу и подадох ръка на Куин.
Тя ми се стори несигурна затова я подканих.
-Хайде ,ела.
Тя хвана ръката ми и се озова до мен.
Върнете се в началото Go down
https://vampdiariesrpgforum.bulgarianforum.net
Куин Фебрей
Вампир
Вампир
Куин Фебрей


Брой мнения : 135
Join date : 15.04.2011

Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча EmptyНед Май 08, 2011 7:30 am

Неискам да си го признавам, но ме беше страх какво ще намерим.
- Насам! - казах.
Подуших въздуха отново и усетих миризмата по-силно.
- Как издържаш на тази миризма? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Надгробната плоча Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Надгробната плоча   Надгробната плоча Empty

Върнете се в началото Go down
 
Надгробната плоча
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries RPG forum :: Мистик Фолс :: Гробището-
Идете на: